Choď na obsah Choď na menu
 


Zbrane

28. 7. 2008
   
Monday, 05 March 2007
M4A1 Carabine je útočná puška, ktorá je založená na princípe útočnej pušky M16 A2. Je to vlasten jej kratšia a ľahšia verzia. Na M4A1 je možné pripevniť širokú škálu príslušenstva, jednou z najbežnejších častí toho príslušenstva je odnímateľná rúčka , na ktoré miesto je možné za pomoci koľajníc weaver pripevniť množstvo druhov montáží pre optiku, kolimátor v závislosti od potreby, vrátane nočného videnia, či termovízie. 

| Shlédnutí: 1468

.
 
Granáty, dymovnice a ďaľší pomocníci Tlačiť E-mail
Hodnotenie čitateľov: / 1
   
Sunday, 25 February 2007

Keď som napísal tento článok rozmýšlal som kde ho zaradiť. Najprv som si myslel že ho dám do sekcie články ale nakoniec som sa rozhodol zaradiť ho medzi zbrane. Neviem či je to správne, lebo nasledujúci článok predstavuje predmety z vášho inventára.

| Shlédnutí: 1240

 
 
Javelin Anti-tank Missile Tlačiť E-mail
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal Webmajster Plasto   
Friday, 23 February 2007

Image

Máte problémy s priatelkou, svokrou alebo iným nebezpečným obrneným a lietajúcim objektom? Vyberte si Javelin Anti-tank Missile !!!  Je to prenosný protitankový komplet odpaľovaný z ramena, ale môže byť tiež nainštalovaný na pásovom , kolesovom obojživelnom vozidle. JAVELIN bol zaradený do operačnej služby s US armádou , USMC a Australian Special Forces aj v operácii Iraqi Freedom.

 

| Shlédnutí: 790

 
 
Pancierovka RPG-7 Tlačiť E-mail
Hodnotenie čitateľov: / 2
Friday, 23 February 2007

Pancierovka RPG-7 je zbraň, určená k ničeniu tankov, samohybných diel a iných nepriateľských obrnených prostriedkov. Okrem toho sa môže pancierovka používať k umlčaniu a ničeniu nepriateľskej živej sily ukrytej v úkrytoch ľahkého typu a v stavbách. K streľbe z pancierovky sa používajú nadkalibrové protitankové strely. Najúčinnejšia streľba z pancierovky je na tanky, samohybné delá a iné ciele vysoké 2m a vac. Účinná mierená diaľka streľby je 500m. Bojová rýchlosť streľby je 4 až 6 rán za minútu. Pancierovka s optickým zameriavačom váži 6,3kg.

| Shlédnutí: 891

 
 
Granátomet M-203 Tlačiť E-mail
Hodnotenie čitateľov: / 0
 
Thursday, 22 February 2007
  • M203 bol navhnuty a vyrábany ako náhrada za granátomet M79 z obdobia Vietnamskej vojny.
    Granátomet M203 sa používá ako prídavná zbraň podvesená pod hlavnou útočnej pušky M16A 2 alebo karbiny M4A1. Je to lahká kompaktna zbraň nabijaná zo zadu, natahovaná "pumpovanim".

| Shlédnutí: 920

 
 
M82 alebo strielanie cez prekážky Tlačiť E-mail
Hodnotenie čitateľov: / 2
Thursday, 22 February 2007

Image

Videli ste film NAVY SEALS? Ak hej určite vás zaujala scéna ked sniper odstreluje nepriatelov schovaných za stenou domu. Niečo podobné si môžete vyskúšať aj v AA s M82, ale iba s nepriateľmi skrytými za vozidlami, tí ktorí sú za stenou sú pred vami v bezpečí...

| Shlédnutí: 957

 
 
AK47 alebo Automat Kalashnikova model 47 Tlačiť E-mail
Hodnotenie čitateľov: / 0
Thursday, 22 February 2007

Image

Táto zbraň nie je "typickou" zbraňou amerického vojaka, v hre sa s ňou však určite stretnete ( či už ako vojak Indigenous Forces, alebo ju jednoducho vezmete nejakej mrtvolke :-) )

| Shlédnutí: 973

 
 
M24 - Sniper Weapon System Tlačiť E-mail
Hodnotenie čitateľov: / 0
Thursday, 22 February 2007

Image

Štandard americkej armády pre sniperov- M24. Táto zbraň je veľmi oblúbenou zbraňou pre "snajperov" v celom svete, a to nielen v armáde, ale aj v jednotkách SWAT. Ak si ju chcete kúpiť, tak vás kompletné balenie výjde iba na 10.756 $. A dostanete k tomu aj pekný  kufrík. :-)

 

| Shlédnutí: 1050

 
 
M16 - alebo aj Colt AR-15 Tlačiť E-mail
Hodnotenie čitateľov: / 3
   
Wednesday, 21 February 2007
Štandardná zbraň amerického vojaka M16. Mnohých "očarila" vo filmoch ako Čata alebo Apokalypsa. Kto však už strielal v hre Americas Army vie, že sem tam sa zasekne počas boja a vy musíte rýchlo "opravovať". A toto sa vraj pri nej dosť často stáva aj v skutočnosti.

| Shlédnutí: 924

 
 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.